Pozycjonowanie stron internetowych Śląsk

Pozycjonowanie stron internetowych to operacje mające na celu sprawić, że nasza strona znajdzie się w wysokich pozycjach wyszukiwarki Google. Jeszcze całkiem niedawno do wysokich pozycji w Google wystarczyła niezliczona ilość linków ze źródeł nawet niewiadomego pochodzenia. Jednakże po aktualizacji algorytmów Google stało się to o wiele trudniejsze. Sztuczna inteligencja starannie selekcjonuje strony o wysokiej jakości i umieszcza je wyżej w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron www - jak to robimy?

Wysoka pozycja w wyszukiwarce google zależy od kilku czynników. Najważniejszym zdaje się być optymalizacja oraz link building. Optymalizacja polega m.in. na odpowiednim oznaczeniu zawartości strony ale również na optymalizacji technicznej, na którą składa się: szybkość ładowania, poprawność wyświetlania na urządzeniach mobilnych i wiele, wiele innych. W optymalizacji pod kątem silnika wyszukiwarki ważne jest też poprawne linkowanie wewnętrzne. Chodzi o to, by odwiedzający w jak najszybszym czasie mógł znaleźć interesujące go informacje. Poza optymalizacją istotny jest też link building, czyli linkowanie zewnętrzne. To coś, co nie zmienia się od lat w kwestii pozycjonowania, mocne i zaufane zaplecze linkowe to podstawa wysokich pozycjo w Google. Nasza firma posiada swoje bardzo mocne zaplecza a także posiada umowy partnerskie z wieloma portalami i serwisami, które mogą linkować do stron naszych Klientów.

SEO Copywriting

SEO copywriting polega na pisaniu wartościowych treści na strony internetowe, czyli takich, które są przyjazne dla klienta, ale również dla wyszukiwarek internetowych. Pomagają one poprawić widoczność witryny w wynikach, a także zaspokoić potrzeby informacyjne potencjalnych klientów.